לא רק האנה מונטנה וסרטים לילדים: 9 עובדות מרתקות על מיילי סיירוס

מיילי סיירוס התחילה את דרכה ככוכבת ענקית כהאנה מונטנה בערוץ דיסני המפורסם אך מאז הספיקה לעשות הרבה מאוד דברים אחרים, ובעיקר הרבה מאוד צרות. סרטים לילדים היו כמובן חלק מהקריירה המצליחה שלה בתחילת הדרך אבל מאז היא שינתה את התדמית שלה וכיום מדובר בכוכבת מסוג אחר לחלוטין. לפניכם 9 עובדות שכנראה לא ידעתם על מיילי סיירוס ותופתעו לגלות:

  1. מיילי סיירוס צמחונית והיא בהחלט משפיעה על המעריצים שלה ללכת בדרכה. הכוכבת לא מתביישת להגיד שמי שאחראית על האוכל הצמחוני הטעים שהיא אוכלת היא לא אחרת מאשר אמא שלה.
  2. אם אנחנו כבר עוסקים במשפחה, אז מיילי סיירוס מציגה משפחה של כוכבים בפני עצמם. אבא שלה הוא בילי רייס סיירוס השחקן והזמר המפורסם וכנראה שממנו מיילי ירשה את הגנים המוזיקליים. בנוסף, גם אחותה, נואה סיירוס מתכננת קריירה מצליחה בעולם המוזיקה ועם שם משפחה כזה כנראה שהיא גם תצליח.
  3. מיילי סיירוס היא ממש לא רק זמרת ועד היום השתתפה בעשרה סרטים, כאשר בחמש מהם היא הייתה השחקנית הראשית. סרטים לילדים בסלקום tv מוצעים לכם בכל רגע נתון ובהחלט יש לכם מבחר עצום, יכול מאוד להיות שגם מיילי תככב בחלק מהסרטים.
  4. ומה עם קצת מערכות יחסים? אז מיילי סיירוס הייתה נשואה בעבר לליאם המסוורת' אך לאחר מספר שנים של ריבים מתוקשרים השניים החליטו להיפרד. גם הזמר ניק ג'ונאס היה חלק מהעבר הרומנטי של הזמרת והשחקנית המפורסמת.
  5. בגיל צעיר מיילי הייתה צריכה להרכיב גשר בשיניים אך בגלל שהתביישה הרכיבו עבורה את הגשר בחלק הפנימי של השיניים ואף אחד לא היה יכול לראות את זה- בהחלט מתוחכם.
  6. מיילי סיירוס היא שמאלית, בדיוק כמו אביה. כנראה שאומרים שהשמאליים מתנהגים קצת אחרת צודקים בהחלט כי מיילי סיירוס היא סוג של עוף מוזר בתרבות המוזיקה העולמית ובעברה, וכנראה גם בעתיד היא עשתה, תעשה ועדיין עושה הרבה מאוד שטויות.
  7. בהמשך להיותה צמחונית ובהמשך להיותה דואגת לחיות, למיילים סיירוס גם יש שני כלבים שאותם היא אוהבת יותר מהכל. בחשבון האינסטגרם שלה היא חושפת את הכלבים שלה לעולם ואף נוהגת לעלות תמונות של כלבים נוספים.
  8. אם חשבתם שרק לכם יש אמונות טפלות או תכשיט שהולך אתכם לכל מקום מסתבר שגם מיילי סיירוס לא נשארת אדישה לכך ובכל רגע נתון בחייה היא עונדת שתי שרשראות- אחת שאביה נתן לה במתנה והשנייה שקיבלה ממעריץ אלמוני.
  9. חשבתם שנסיים את הרשימה ללא הגלידה שמיילי הכי אוהבת? כדאי שתחשבו שוב. אז אחרי שגילינו שהיא לא חובבת בשר אנחנו כן יכולים להגיד שמיילי סיירוס מתה על גלידת וניל עוגיות והיא מעידה בכל הזדמנות אפשרית שזה טעם הגלידה המועדף עליה.