מיילי סיירוס בתחילת דרכה: פריצת הדרך בערוץ דיסני

בעולם הטכנולוגי של ימינו הערוצים המוצעים לנו לצפייה הם בלתי נגמרים ואחד הערוצים הנצפים ביותר הוא ערוץ דיסני. הערוץ מצליח למשוך אליו לא רק ילדים אלא גם מבוגרים שנהנים להיזכר בדמויות של פעם שליוו אותם בילדות ובדמויות החדשות שהופכות להיות הדמויות המפורסמות של ימינו. אחת הכוכבות העולמיות הגדולות ביותר שהתחילה את דרכה בערוץ דיסני היא לא אחרת מאשר מיילי סיירוס.

מיילי סיירוס, שהיום מוכרת בזכות האופי והסטייל הקיצוניים שלה התחילה את דרכה ככוכבת בערוץ דיסני בסדרה 'האנה מונטנה' שם גילמה את מיילי החיה חיים כפולים גם בתור תלמידת תיכון וגם בתור כוכבת גדולה ובתחילה היא מתאהבת בג'ייק החתיך ואחר כך בגיטריסט שלה, ג'סי שגם הוא נראה מצוין. גם השחקנים האחרים בסדרה זכו מאז להצלחה גדולה אבל לא כמו שמיילי סיירוס התפרסמה וההצלחה שלה הייתה פשוט מטאורית.

ערוץ דיסני כובש את המסך

כולנו מכירים את ערוץ דיסני וכולנו נהנים לשבת ולצפות בו לילדים הוא מציע סדרות מצחיקות ומרגשות עם מיטב הדמויות החמודות של היום, למבוגרים יותר הוא מביא נוסטלגיה שעושה צמרמורת בכל הגוף. עכשיו אתם יכולים ליהנות מהערוץ המיוחד גם בטלפון החכם שלכם. ערוץ דיסני בסלקום טיוי ועוד ערוצים רבים נוספים כבר מחכים לכם בטלפונים החכמים של סלקום ואם פעם הנייד שלכם היה מיועד רק לשיחות או הודעות הרי שהיום הוא כבר מזמן הפך לחבר הכי טוב שלכם.

מיילי סיירוס – קריירה מפוארת 

דיסני

מיילי סיירוס התחילה את דרכה כאמור בערוץ דיסני המפורסם אך מאז עברו כמה שנים ומיילי פיתחה קריירה אדירה שלדעת המעריצים שלה עדיין רחוקה משיאה. הזמרת והשחקנית האמריקאית בסך הכול בת 24 וכבר הפסיקה גם להוציא סינגלים מצליחים וגם לשחק בסדרות וסרטים בלתי נשכחים. מיילי סיירוס הייתה מועמדת ב-2008 לפרס גלובוס הזהב בעקבות שיר הנושא של הסרט "בלוט" ושנה לאחר מכן דורגה על פי אחד המגזינים הנחשבים בארצות הברית כזמרת החמישית העשירה ביותר בעולם. במהלך שלוש השנים בין 2007 עד 201 הרוויחה הזמרת סכום דמיוני של כמעט מאה מיליון דולר. ערוץ דיסני בסלקום טיוי מביא לכם עוד הרבה מאוד כוכבים שבוודאי יכולים להיות כוכבים בקנה מידה עולמי בעתיד כמו מיילי סיירוס.

הטלוויזיה עוברת למסך שלכם

את הטלפון החכם שלנו אנחנו יכולים לקחת לכל מקום, אז למה בטלוויזיה נצפה רק שאנחנו בבית? מהיום ערוץ דיסני בסלקום טיוי מאפשר לכם לצפות בערוץ דיסני גם בעבודה, גם בחופשה, גם בים ובכל מקום בטלפון הנייד החכם. העולם מתקדם וגם המכשירים הסלולריים כמובן משודרגים כל העת והצפייה הסמארטפון הופכת מיום ליום לנעימה ונוחה יותר. ערוץ דיסני ועוד שלל ערוצים נוספים מחכים לכם עכשיו בסלקום טיוי כדי שתוכלו להישאר מחוברים מכל מקום.